środa, 2 listopada 2011

Telefon dla freelancera/grafika

Samsung przedstawił niedawno swój nowy model Galaxy Note, jest to połączenie telefonu i tabletu. Wyposażono go w duży wyświetlacz Super AMOLED Plus o przekątnej 5,3 cala, będący w stanie wyświetlić obraz w maksymalnej rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Dla niektórych taki rozmiar może dyskwalifikować go jako telefon, mi jednak odpowiada jak najbardziej. Dodatkowo Samsung postanowił dodać pena, dzięki któremu możemy łatwiej edytować zdjęcia, przeglądać internet i pisać wiadomości.

Telefon działa w oparciu o Androida, mamy więc szeroki wybór aplikacji, począwszy od gier, a na Adobe Touch skończywszy.

Galaxy Note posiada dwa aparaty, jeden do wideorozmów o wielkości 2 mpix i drugi 8 mpix, który nagrywa w rozdzielczości full HD, telefon wyposażony jest w baterię 2500mAh, dzięki czemu nie musimy się martwić szybkim rozładowaniem.Cena w Polsce będzie wynosić około 2600 zł, co może być dla niektórych zbyt wysokim obciążeniem, jednak jeśli ktoś szuka czegoś mniejszego niż tablet, a jednocześnie potrzebuje telefonu, powinien zainteresować się tym modelem.
artykuł sponsorowany

Autor: Marcin Piszczek

Interesuję się designem, internetem i nowinkami technicznymi. Z zamiłowania jestem web developerem i web designerem,a od jakiegoś czasu również blogerem. W wolnych chwilach gram w DotA. Kibicuję Zagłębiu.

Masz jakieś sugestie? Napisz do mnie. Możesz mnie również obserwować na Twitterze.
blog comments powered by Disqus

Wszystko o designie, dużo inspiracji i tutoriali.

Copyright 2009 - 2012 Creatyna. All rights reserved.