poniedziałek, 10 października 2011

Depositphotos.com i darmowe zdjęcia

Depositphotos.com jest już znanym serwisem dla kupujących i sprzedających zdjęcia typu royalty-free, ilustracje oraz grafiki wektorowe. Ponad rok temu były do rozlosowania 2 konta, dzisiaj mam do rozdania jeden kod, dzięki któremu można przez 10 dni pobierać za darmo 5 zdjęć dziennie.

Oferta depositphotos.com

Serwis oferuje darmowy 7 dniowy trial, podczas którego możemy pobrać 5 zdjęć lub wektorów dziennie bez żadnych kosztów.

Kredyty są główną jednostką płatniczą na Depositphotos.com; wartość jednego w przybliżeniu odpowiada 1 $. Używając kredytów z łatwością można kupić jakikolwiek obraz w rozmiarach od XS do XXXL, można również rozszerzyć licencję, jeśli to konieczne. Kredyty są ważne przez rok. Jeżeli jednak nie zużyje się ich w tym czasie, ich ważność wygaśnie.
Najlepszym wg mnie rozwiązaniem i najtańszym sposobem pozyskania zdjęć, o ile często korzystamy z tego typu serwisów, jest możliwość subskrypcji, która przedstawia się następująco:
Dodatkowo serwis oferuje płatności SMS, jednak tą opcję można polecić tylko osobom, które potrzebują szybko i jednorazowo jakiegoś zdjęcia.

Kod rozlosuję, spośród osób, które wpiszą się w komentarzach, może być to komentarz zarówno na stronie, jak i na facebooku do 18 października.

Autor: Marcin Piszczek

Interesuję się designem, internetem i nowinkami technicznymi. Z zamiłowania jestem web developerem i web designerem,a od jakiegoś czasu również blogerem. W wolnych chwilach gram w DotA. Kibicuję Zagłębiu.

Masz jakieś sugestie? Napisz do mnie. Możesz mnie również obserwować na Twitterze.
blog comments powered by Disqus

Wszystko o designie, dużo inspiracji i tutoriali.

Copyright 2009 - 2012 Creatyna. All rights reserved.