wtorek, 20 września 2011

Kampania reklamowa Big Hands

The Big Hands to oryginalna kampania reklamowa, która rozgrywana jest w ośmiu europejskich miastach; Londynie, Warszawie, Sztokholmie, Zurychu, Berlinie, Mediolanie, Moskwie i Paryżu. W tych metropoliach postawiono ogromne ręce, które wydostają się z ziemi i mają za zadanie zaciekawić przechodniów. Interesujące jest to, że zainteresowano się Warszawą, uznając, że Polska to dobry rynek na tego typu akcje i produkty.

Jak wszelkie tego typu akcje viralowe, ta również owiana jest tajemnicą i tak naprawdę do końca nie wiadomo o co chodzi. Dłonie układają się (wg mnie) tak jakby trzymały aparat, więc może to jest kampania producenta aparatów fotograficznych i jego nowego modelu? Nie zdziwił bym się jednak, gdyby okazało się to całkiem co innego, co okaże się już niedługo.Na koniec zdjęcie z Warszawy: artykuł sponsorowany

Autor: Marcin Piszczek

Interesuję się designem, internetem i nowinkami technicznymi. Z zamiłowania jestem web developerem i web designerem,a od jakiegoś czasu również blogerem. W wolnych chwilach gram w DotA. Kibicuję Zagłębiu.

Masz jakieś sugestie? Napisz do mnie. Możesz mnie również obserwować na Twitterze.
blog comments powered by Disqus

Wszystko o designie, dużo inspiracji i tutoriali.

Copyright 2009 - 2012 Creatyna. All rights reserved.