piątek, 30 lipca 2010

Konkurs DepositPhotos.com - dwa konta z kasą do wzięcia

Przychodzi taki czas, gdy każdemu designerowi kończą się dobre darmowe zdjęcia i trzeba zacząć rozglądać się za płatnymi serwisami stockowymi. Dlatego miło mi poinformować, że mamy na Creatynie pierwszy mini konkurs dotyczący właśnie serwisu stockowego.


Nagrody


Nagrodą w tym konkursie jest konto w serwisie DepositPhotos z doładowanymi 30$. Do wygrania są dwa takie konta.


Parę słów o sponsorze


DepositPhotos.com to serwis zajmujący się sprzedażą jak i kupnem zdjęć i wektorów Royalty-free. Obecnie w swojej ofercie mają 1,753,996 fotografii, tak więc jest z czego wybierać. Są dosyć młodą agencją, bo nigdy wcześniej o nich nie słyszałem, a co za tym idzie można znaleźć u nich ciekawe oferty.

Strona ta oferuje darmowy 14 dniowy trial, podczas którego możemy pobrać do 140 zdjęć lub wektorów w wysokiej, bo 2600x1800 px, rozdzielczości.Kolejnym ciekawym bonusem jest to, że przy zakupie za pomocą kredytów zdjęcia, drugie dostajemy za darmo, cena zdjęcia oczywiście zależy również od jego wielkości.Najlepszym rozwiązaniem i najtańszym sposobem pozyskania zdjęć, o ile często korzystamy z tego typu serwisów, jest możliwość subskrypcji, która przedstawia się następująco:Jak wygrać?


Aby wziąć udział w konkursie należy dopisać się w komentarzach i podać majla oraz obowiązkowo powiedzieć o tym kolegom (Twitter, FB, NK itp.).
Konkurs potrwa tydzień, komentarze można dopisywać do 6 sierpnia do godziny 00.00. Zwycięscy zostaną opublikowani na następny dzień.

Autor: Marcin Piszczek

Interesuję się designem, internetem i nowinkami technicznymi. Z zamiłowania jestem web developerem i web designerem,a od jakiegoś czasu również blogerem. W wolnych chwilach gram w DotA. Kibicuję Zagłębiu.

Masz jakieś sugestie? Napisz do mnie. Możesz mnie również obserwować na Twitterze.
blog comments powered by Disqus

Wszystko o designie, dużo inspiracji i tutoriali.

Copyright 2009 - 2012 Creatyna. All rights reserved.